TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

1

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– MUKS Stal Niewiadów

2018-09-01

17:00

2

LKS Relax Czerniewice

– TS Szczerbiec Wolbórz

2018-09-01

11:00

3

UKS Orlik Ujazd

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-09-01

14:30

Kolejka 2 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

4

MUKS Stal Niewiadów

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-09-09

11:00

5

TS Szczerbiec Wolbórz

– UKS Orlik Ujazd

2018-09-09

11:00

6

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– LKS Relax Czerniewice

2018-09-08

17:00

Kolejka 3 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

7

LKS Relax Czerniewice

– MUKS Stal Niewiadów

2018-09-15

11:00

8

UKS Orlik Ujazd

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-09-17

17:00

9

UKS Pilica Tomaszów Maz.

– TS Szczerbiec Wolbórz

2018-09-15

13:00

Kolejka 4 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

10

MUKS Stal Niewiadów

– TS Szczerbiec Wolbórz

2018-09-22

11:00

11

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-09-22

17:00

12

LKS Relax Czerniewice

– UKS Orlik Ujazd

2018-09-22

11:00

Kolejka 5 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

13

UKS Orlik Ujazd

– MUKS Stal Niewiadów

2018-09-29

11:00

14

UKS PILICA TOMASZÓW MAZ.

– LKS Relax Czerniewice

2018-09-30

13:00

15

TS Szczerbiec Wolbórz

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-09-30

11:00

Kolejka 6 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

16

MUKS Stal Niewiadów

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-10-07

11:00

17

TS Szczerbiec Wolbórz

– LKS Relax Czerniewice

2018-10-07

11:00

18

UKS Pilica Tomaszów Maz.

– UKS Orlik Ujazd

2018-10-06

13:00

Kolejka 7 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

19

UKS Pilica Tomaszów Maz.

– MUKS Stal Niewiadów

2018-10-14

13:00

20

UKS Orlik Ujazd

– TS Szczerbiec Wolbórz

2018-10-13

11:00

21

LKS Relax Czerniewice

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-10-13

11:00

Kolejka 8 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

22

MUKS Stal Niewiadów

– LKS Relax Czerniewice

2018-10-21

11:00

23

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– UKS Orlik Ujazd

2018-10-20

17:00

24

TS Szczerbiec Wolbórz

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-10-21

11:00

Kolejka 9 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

25

TS Szczerbiec Wolbórz

– MUKS Stal Niewiadów

2018-10-28

11:00

26

UKS Pilica Tomaszów Maz.

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-10-28

13:00

27

UKS Orlik Ujazd

– LKS Relax Czerniewice

2018-10-27

11:00

Kolejka 10 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

28

MUKS Stal Niewiadów

– UKS Orlik Ujazd

2018-11-03

11:00

29

LKS Relax Czerniewice

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-11-03

11:00

30

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– TS Szczerbiec Wolbórz

2018-11-03

11:00

Kolejka 1 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

1

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– LKS Ceramika II Opoczno

2018-09-02

17:00

2

KKS Kaja Opoczno

– MUKS Stal Niewiadów

2018-09-02

11:00

3

UKS Junior Rokiciny

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

2018-09-01

16:00

4

LKS Lubochnia

– LUKS WILK Rzeczyca

2018-09-01

11:00

5

MGKS Drzewica

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-09-02

11:00

Kolejka 2 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

6

LKS Ceramika II Opoczno

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-09-09

13:00

7

LUKS WILK Rzeczyca

– MGKS Drzewica

2018-09-10

17:00

8

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

– LKS Lubochnia

2018-09-08

11:00

9

MUKS Stal Niewiadów

– UKS Junior Rokiciny

2018-09-08

11:00

10

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– KKS Kaja Opoczno

2018-09-09

17:00

Kolejka 3 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

11

KKS Kaja Opoczno

– LKS Ceramika II Opoczno

2018-09-19

16:00

12

UKS Junior Rokiciny

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-09-15

16:00

13

LKS Lubochnia

– MUKS Stal Niewiadów

2018-09-15

13:00

14

MGKS Drzewica

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

2018-09-16

11:00

15

UKS Pilica Tomaszów Maz.

– LUKS WILK Rzeczyca

2018-09-16

11:00

Kolejka 4 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

16

LKS Ceramika II Opoczno

– LUKS WILK Rzeczyca

2018-09-22

15:30

17

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-09-23

11:00

18

MUKS Stal Niewiadów

– MGKS Drzewica

2018-09-22

11:00

19

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– LKS Lubochnia

2018-09-23

17:00

20

KKS Kaja Opoczno

– UKS Junior Rokiciny

2018-09-23

11:00

Kolejka 5 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

21

UKS Junior Rokiciny

– LKS Ceramika II Opoczno

2018-09-29

16:00

22

LKS Lubochnia

– KKS Kaja Opoczno

2018-09-29

13:00

23

MGKS Drzewica

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-09-30

11:00

24

UKS Pilica Tomaszów Maz.

– MUKS Stal Niewiadów

2018-09-29

15:00

25

LUKS WILK Rzeczyca

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

2018-09-29

11:00

Kolejka 6 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

26

LKS Ceramika II Opoczno

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

2018-10-07

10:00

27

MUKS Stal Niewiadów

– LUKS WILK Rzeczyca

2018-10-06

11:00

28

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-10-07

17:00

29

KKS Kaja Opoczno

– MGKS Drzewica

2018-10-10

16:00

30

UKS Junior Rokiciny

– LKS Lubochnia

2018-10-06

16:00

Kolejka 7 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

31

LKS Lubochnia

– LKS Ceramika II Opoczno

2018-10-13

13:00

32

MGKS Drzewica

– UKS Junior Rokiciny

2018-10-14

11:00

33

UKS Pilica Tomaszów Maz.

– KKS Kaja Opoczno

2018-10-13

15:00

34

LUKS WILK Rzeczyca

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-10-13

11:00

35

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

– MUKS Stal Niewiadów

2018-10-14

09:00

Kolejka 8 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

36

LKS Ceramika II Opoczno

– MUKS Stal Niewiadów

2018-10-20

10:00

37

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

2018-10-21

11:00

38

KKS Kaja Opoczno

– LUKS WILK Rzeczyca

2018-10-21

11:00

39

UKS Junior Rokiciny

– UKS Pilica Tomaszów Maz.

2018-10-20

15:00

40

LKS Lubochnia

– MGKS Drzewica

2018-10-20

13:00

Kolejka 9 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

41

MGKS Drzewica

– LKS Ceramika II Opoczno

2018-10-28

11:00

42

UKS Pilica Tomaszów Maz.

– LKS Lubochnia

2018-10-27

15:00

43

LUKS WILK Rzeczyca

– UKS Junior Rokiciny

2018-10-28

12:00

44

UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb.

– KKS Kaja Opoczno

2018-10-27

09:00

45

MUKS Stal Niewiadów

KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz.

2018-10-27

11:00