HARMONOGRAM TRENINGÓW

Treningi

TRENER : Mariusz Kościsty

Zawieszenie drużyny seniorów na sezon 2023/2024.

TRENER : Marcin Kędziora

Zawodnicy na wypożyczeniach od sezonu 2022/2023.

TRENER : Robert Chmielewski

  1. Poniedziałek ?
  2. Wtorek ?
  3. Środa ?
  4. Czwartek ?
  5. Piątek ?
  6. Sobota ?
  7. Niedziela ?

ZAWODNICY :

  1. CHACHUŁA MATEUSZ – 2008
  2. CHMIELEWSKI KACPER – 2008
  3. CHORÓBSKI KACPER – 2008
  4. CZWARTEK OLIWIER – 2009
  5. JAROS BARTEK – 2008
  6. JUSZCZAK JAKUB – 2008
  7. KĘPSKI MATEUSZ – 2008
  8. KOZITULSKI JAKUB – 2008
  9. KOWALCZYK ANTONI – 2009
  10. ŁAGOWSKI WOJCIECH – 2009
  11. MICHALAK IGOR – 2008
  12. NOWAK MIŁOSZ – 2009
  13. PRYCZEK FELIKS – 2008
  14. PRZYBYSZ ADAM – 2009
  15. SKORZYCKI SZYMON – 2008
  16. SOWIK GABRIEL – 2008
  17. TOMCZYK FILIP – 2008
  18. WNUK ANTONI – 2008
  19. ZALEWSKI JAKUB – 2008
  20. ZIÓŁKOWSKI KAROL – 2008
  21. ŻADKOWSKI SZYMON – 2008

    TRENER : Mariusz Kościsty

    1. Poniedziałek ( 10.06.2024 ) – godzina 20.45 – 22.45 Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie – mecz towarzyski przed Euro 2024 – POLSKA – TURCJA.
    2. Wtorek ( 11.06.2024 ) – godz. 18.00-19.30 boisko naturalne Pilicy przy ul. Spalskiej 19/27 w Tomaszowie Maz. – trening motoryczny + piłkarski. – zajęcia odwołane.
    3. Środa ( 12.06.2024 ) – godz. 18.00-19.30 boisko naturalne Pilicy przy ul. Spalskiej 19/27 w Tomaszowie Maz. – XXXVII Ostatni Turniej Wewnątrzklubowy UKS Pilica.
    4. Czwartek ( 13.06.2024 ) – wolne.
    5. Piątek ( 14.06.2024 ) – godz. 18.00-19.30 boisko naturalne Pilicy przy ul. Spalskiej 19/27 w Tomaszowie Maz. – trening taktyczny + strzelecki. – zajęcia odwołane.
    6. Sobota ( 15.06.2024 ) – wolne.
    7. Niedziela ( 16.06.2024 ) – wolne.

    ZAWODNICY :

    1. BAGIEŃSKI SZYMON – 2009
    2. BIEŃKOWSKI ALBERT – 2009
    3. BOROWSKI WOJCIECH – 2010
    4. BZDAK SZYMON – 2010
    5. CHORÓBSKI KACPER – 2008
    6. GORTAT ANTONI – 2010
    7. GRUSZCZYŃSKI ALEKSANDER – 2009
    8. JAMROŻEK PATRYK – 2009
    9. JAWORSKI PIOTR – 2009
    10. KWAPISZ JAKUB – 2010
    11. ŁĄCKI JAKUB – 2009
    12. MILCZAREK HUBERT – 2009
    13. SŁOWICKI FILIP – 2010
    14. ŚMIGIEL KACPER – 2009
    15. SOWIK PIOTR – 2010
    16. WOSIK ADAM – 2010

      TRENER : Adrian Wąsik

      1. Poniedziałek ?
      2. Wtorek ?
      3. Środa ?
      4. Czwartek ?
      5. Piątek ?
      6. Sobota ?
      7. Niedziela ?

      ZAWODNICY :

      1. BANASZKIEWICZ BARTOSZ – 2010
      2. BARAŃSKI DOMINIK – 2011
      3. GIESZCZ ADAM – 2010
      4. JAKUBCZYK MATEUSZ – 2011
      5. KAMIŃSKI ANTONI – 2011
      6. KUBIAK WIKTOR – 2010
      7. KUPIS MATEUSZ – 2010
      8. MACIŃSKI MAKSYMILIAN – 2011
      9. MILCZAREK WOJCIECH – 2011
      10. RUSEK GABRIEL – 2011
      11. SKONECZNY KRZYSZTOF – 2010
      12. SZAJEWSKI-SANTOS ALEX – 2010
      13. SYPUŁEK PRZEMYSŁAW – 2011
      14. TOMCZYK MICHAŁ – 2010
      15. UPTAS OSKAR – 2010
      16. WIKTOROWICZ FRANCISZEK – 2011
      17. WOŹNIAK DAWID – 2010
      18. ŻYCKI ALEKSANDER – 2011

        TRENERZY : Dawid Sosiński, Adam Nowicki

        1. Poniedziałek ?
        2. Wtorek ?
        3. Środa ?
        4. Czwartek ?
        5. Piątek ?
        6. Sobota ?
        7. Niedziela ?

        ZAWODNICY :

        1. BĄK JAKUB – 2012
        2. BOBER MACIEJ – 2011
        3. CZAPNIK FRANCISZEK – 2012
        4. DĘBIEC JAN – 2012
        5. IHNATSENIA ARTEM -2011
        6. JAWORSKI KSAWERY -2011
        7. KACPRZAK ALEKSANDER – 2011
        8. KAMOCKI MILAN – 2011
        9. KONEWKA BARTOSZ – 2012
        10. KOZIARSKI IGNACY – 2012
        11. KROTOSZ STANISŁAW – 2011
        12. NOWICKI FRYDERYK – 2012
        13. PRZYBYSZ JAKUB – 2012
        14. SYPUŁEK PRZEMYSŁAW – 2011
        15. TOMCZYK HUBERT – 2011
        16. WERKOWSKI HUBERT – 2012
        17. WOJCIECHOWSKI ALEKSANDER – 2011

        TRENERZY : Adam Nowicki, Robert Chmielewski

        1. Poniedziałek ?
        2. Wtorek ?
        3. Środa ?
        4. Czwartek ?
        5. Piątek ?
        6. Sobota ?
        7. Niedziela ?

        ZAWODNICY :

        1. CHMIELEWSKI FILIP
        2. CZAPNIK FRANCISZEK
        3. DĘBIEC JAN
        4. GLEBA ANTONI
        5. NOWICKI FRYDERYK
        6. PRZYBYSZ JAKUB
        7. ?

          TRENERZY : Mariusz Kościsty, Andrzej Kowalik

          1. Poniedziałek ( 24.06.2024 ) – godz. 16.30-18.00 boisko sztuczne Orlik przy ul. Wiejskiej 29/31 w Tomaszowie Maz. – trening ogólnorozwojowy + piłkarski.
          2. Wtorek ( 25.06.2024 ) – godz. 10.30-12.00 boisko sztuczne Orlik przy ul. Wiejskiej 29/31 w Tomaszowie Maz. – XII Turniej Wewnątrzklubowy UKS Pilica – gra właściwa.
          3. Środa ( 26.06.2024 ) – godz. 16.30-18.00 boisko sztuczne Orlik przy ul. Wiejskiej 29/31 w Tomaszowie Maz. – XIII Turniej Wewnątrzklubowy UKS Pilica – gra właściwa.
          4. Czwartek ( 27.06.2024 ) – godz. 10.30-12.00 boisko sztuczne Orlik przy ul. Wiejskiej 29/31 w Tomaszowie Maz. – XIV Turniej Wewnątrzklubowy UKS Pilica – gra właściwa.
          5. Piątek ( 28.06.2024 ) – godz. 16.30-18.00 boisko sztuczne Orlik przy ul. Wiejskiej 29/31 w Tomaszowie Maz. – trening ogólnorozwojowy + piłkarski.
          6. Sobota ( 29.06.2024 ) – wolne.
          7. Niedziela ( 30.06.2024 ) – wolne.
            UWAGA !!!
            Cały lipiec jest miesiącem wolnym od treningów, przeznaczonym na rodzinne wakacje…

          ZAWODNICY :

          1. CZECH ANASTAZJA – 2010
          2. CZECH MATEUSZ – 2013
          3. FRANAS KAMIL – 2013
          4. PETYNKA JAKUB – 2012
          5. PIRA NIKODEM – 2013
          6. ZIUŁKOWSKI JAKUB – 2013
          7. BICZYSKO PIOTR – 2014
          8. BODAK DOMINIK – 2014
          9. ĆWIKŁA SZYMON – 2014
          10. GRAD BŁAŻEJ – 2014
          11. JEŻAK BORYS – 2014
          12. JÓŹWIK FILIP – 2014
          13. KAMELSKI DOMINIK – 2014
          14. KOWALIK PIOTR – 2014
          15. LENART MIŁOSZ – 2014
          16. MAKOWSKI FABIAN – 2014
          17. MĘKARSKI WIKTOR – 2014
          18. PEŁKA FRANCISZEK – 2014
          19. SZKOPIAK KSAWIER – 2014
          20. MACHUL OLIVIER – 2015
          21. PETYNKA GABRIEL – 2015
          22. STEFAŃSKI JAN – 2015
          23. ĆWIKŁA JAKUB – 2016
          24. FRANAS IGNACY – 2016
          25. GOLNIS DAWID – 2016
          26. JAGODZIŃSKI STANISŁAW – 2016
          27. JASEK DAWID – 2016
          28. KAMELSKI KACPER – 2016
          29. ŁAPKA MARCEL – 2017
          30. ONDYCZ DOMINK – 2016
          31. PIRA TYMOTEUSZ – 2017
          32. SZTĄBOROSKI ANTONI – 2016
          33. WIEJA JAN – 2016
          34. WYSMYK ALAN – 2016

           

                TRENER : Łukasz Wojtasik

                1. Środy ( każda ) – godz. 16.45-18.00 boisko sztuczne Orlik przy ul. Wiejskiej 29/31 w Tomaszowie Maz.
                2. Soboty ( każda ) – godz. 9.00-10.30 boisko sztuczne Orlik przy ul. Al. M. J. Piłsudskiego 42/46 w Tomaszowie Maz.

                ZAWODNICY :

                1. ???

                TRENER : Krzysztof Baran

                Zawieszenie drużyny seniorów na sezon 2023/2024.

                ZAWODNICY – SENIORZY :

                1. BANASIAK MARCIN
                2. DOMINICZAK ŁUKASZ
                3. SOBÓTKOWSKI MATEUSZ
                4. TOMCZYK FILIP
                5. ŻADKOWSKI SZYMON

                TRENER : Karol Poborski

                1. Wtorek ( 11.06.2024 ) – godz. 20.00-21.00 boisko sztuczne OSiR przy ul. Nowowiejskiej 5/7 w Tomaszowie Maz. – trening bramkarski.
                2. Czwartek ( 12.06.2024 ) – godz. 20.00-21.00 boisko sztuczne OSiR przy ul. Nowowiejskiej 5/7 w Tomaszowie Maz. – trening bramkarski.

                ZAWODNICY – CHŁOPCY :

                1. GRUSZCZYŃSKI ALEKSANDER – 2009

                TRENER : Mariusz Kościsty, Marta Dziubecka

                UWAGA !!! Grupa w „budowie”…

                1. Już wkrótce…

                UEFA Playmakers

                UEFA Playmakers to innowacyjny program skierowany do dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat. Na zajęciach wcielimy się w bohaterów bajek z wytwórni Walta Disneya i poprzez zabawę oraz opowiadanie historii wejdziemy do świata piłki nożnej.

                Misja

                Naszą misją jest sprawić, by więcej dziewczynek zakochało się w piłce nożnej.
                Chcemy pomóc im dbać o zdrowie i budować ich pewność siebie,
                nawiązywać przyjaźnie i zdobywać ważne umiejętności życiowe.

                Idea

                UEFA, we współpracy z firmą Disney oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej, proponuje innowacyjne podejście,
                które wprowadza dziewczynki do gry w piłkę nożną poprzez zabawę i opowiadanie historii.
                Kadra trenerska prowadzi zajęcia w/g scenariuszy opartych na filmach Disneya.
                Grupa dziewczynek bierze udział w bloku składającym się z 10 sesji treningowych.
                Co rok zmienia się również film będący motywem przewodnim zajęć.

                Cel

                Zachęcenie dziewczynek do piłki nożnej poprzez środowisko stworzone specjalnie dla nich,
                skoncentrowane na zabawie, przyjaźniach i aktywności fizycznej.
                Przekazanie kadrze szkoleniowej nowej, dostosowanej do grupy docelowej metodologii,
                która wykorzystuje wyobraźnię jako narzędzie nauczania i treningu umiejętności piłkarskich.
                Podniesienie poziomu sprawności ogólnej u dziewczynek i stworzenie trwałego przywiązania ich do piłki nożnej.

                Dla kogo?

                Program jest przeznaczony wyłącznie dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat,
                które nigdy wcześniej nie brały udziału w zajęciach piłkarskich,
                oraz nie należą do żadnego klubu piłkarskiego.

                Cele edukacyjne

                Rozwijanie podstawowych umiejętności ruchowych,
                które wyposażają dziewczynki w umiejętności potrzebne do uprawiania sportu.
                Stworzenie dziewczynkom okazji do poznania piłki nożnej i zapoznania się z podstawowymi umiejętnościami, jakich ona wymaga.
                Rozwijanie wartości i umiejętności życiowych, które wykraczają poza futbol i przydają się w życiu codziennym,
                takich jak szacunek, praca zespołowa i rozwiązywanie problemów.

                https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2020-02-14/rusza-program-playmakers-uefa-i-disney-pomoga-dziewczynkom-w-polsce-pokochac-pilke

                https://lzpn.org/nasza-pi%C5%82ka/program-dla-dziewczynek/

                W jaki sposób gra w piłkę przygotowuje dziewczynki do dorosłego życia ?

                https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/z-podworka-na-stadion-o-puchar-tymbarku/w-jaki-sposob-gra-w-pilke-przygotowuje?fbclid=IwAR0PbmpF1Cx3fjjfek3d2yfG1kkvI7WxnIN9DGL0Iv5h8_uQPNRh6c6-Br0

                ZAWODNICZKI PLAYMAKERS UKS PILICA TOMASZÓW MAZ. :

                1. DOMAŃSKA ZUZIA – 2016
                2. GRUSZCZYŃSKA LENA – 2015
                3. KOŚCISTA OLIWIA – 2015
                4. KOZITULSKA NIKOLA – 2015
                5. SKOWROŃSKA ZUZIA – 2015