O KLUBIE

CELE UKS PILICA

 

Celem naszego klubu jest kształtowanie i wychowywanie dzieci w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji sportowej poprzez treningi piłki nożnej. W naszej pracy skupiamy się nie tylko na nauczaniu piłki nożnej ale również na wszechstronnym rozwoju naszych podopiecznych zarówno pod względem ruchowym jak i psycho-społecznym.

 

 

WARTOŚCI

 

Naszą pracę z dziećmi opieramy na uniwersalnych wartościach, które przydadzą się nie tylko podczas sportowej rywalizacji na boiskach.

 Pasja

 Współpraca

 Wsparcie

Wytrwałość

 Samodyscyplina

”  Najważniejsze jest to , by  wszyscy w zespole czynili się  wzajemnie lepszymi. Tak rozumiem życie, ale w futbolu sprawdza się to szczególnie. Pomóż koledze być najlepszym jak to tylko możliwe, a on zrobi to samo dla ciebie. Bycie samolubnym zawsze jest łatwiejsze. Piłkarz ma jednak podwójne zadanie- troszczyć się o siebie i o innych”    Jurgen Klopp

 

STRUKTURA SZKOLENIA

 

Docelowym przedziałem wiekowym dla którego oferujemy zajęcia jest wiek od 5 do 16 lat. Jako że jesteśmy na początku naszej działalności i chcemy się rozwijać nie zamykamy się w przyszłości na poszerzenie naszego szkolenia o kolejne kategorie wiekowe.

W każdej kategorii wiekowej organizujemy zajęcia w dwóch grupach (grupa zaawansowana i rekreacyjna). Nie jest to jednak stały podział i pojawiają się wspólne zajęcia jak również rotacje zawodników między grupami.

 

BAZA SZKOLENIOWA

 

Boisko Orlik ul. Wiejska 29/31

Boisko Orlik ul. Piłsudskiego  42/46

Boisko z naturalną nawierzchnią ul. Spalska 19/27

Boisko ze sztuczną nawierzchnią ul. Nowowiejska 5/7

 

 

 

            KADRA TRENERSKA

 

Mariusz Kościsty – trener piłki nożnej UEFA B, magister wychowania fizycznego, trener grup młodzieżowych w RKS Lechia, AP UKS Mazovia Tomaszów, trener drużyn kobiecych MUKS Dargfil Tomaszów i APIS Będków, wychowanek, wieloletni zawodnik oraz trener seniorskiej drużyny RKS Lechia Tomaszów

 

Robert Chmielewski- trener piłki nożnej UEFA B, magister wychowania fizycznego. Były trener  grup młodzieżowych RKS Lechia Tomaszów oraz AP UKS Mazovia Tomaszów, wieloletni zawodnik i szkoleniowiec seniorskiej drużyny RKS Lechia

 

Łukasz Wojtasik – trener piłki nożnej UEFA B, trener z uprawnieniami Coerver Coach Assistant, trener przygotowania motorycznego PZPN, trener przygotowania motorycznego kadr województwa łódzkiego, wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego

 

Karol Poborski – trener bramkarzy, trener piłki nożnej UEFA C, wychowanek i wieloletni zawodnik RKS Lechia Tomaszów

 

Dawid Sosiński- trener piłki nożnej UEFA B, asystent i główny trener grup dziecięcy i młodzieżowych UKS PILICA. Wieloletni zawodnik RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki.

 

Damian Pietrzyk – trener piłki nożnej UEFA B, trener przygotowania motorycznego, magister wychowania fizycznego. Były trener grup młodzieżowych RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, wychowanek RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki.

 

 

Logo UKS Pilica – pobierz