Seniorzy przed startem rundy wiosennej 2021/2022

Opublikowane przez ukspilica w dniu

SENIORZY UKS PILICA TOMASZÓW MAZ.

– SEZON 2019/2020 – KLASA B – GRUPA 2 – I MIEJSCE NA KONIEC SEZONU I AWNS DO KLASY A

– SEZON 2020/2021 – KLASA A – GRUPA 5 – VII MIEJSCE NA KONIEC SEZONU

– SEZON 2021/2022 – KLASA A – GRUPA 5 – V MIEJSCE PO RUNDZIE JESIENNEJ

 

PRZYGOTOWANIA DO RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2021/2022…

Pod koniec stycznia drużyna rozpoczęła żmudne treningi przygotowawcze do rundy rewanżowej. Piłkarze Pilicy pracowali nad formą fizyczną w grupie oraz indywidualnie. Rozgrywali również mecze kontrolne ( 7 w charakterze gospodarzy i 4 jako goście ). W 11 sparingach przed rozpoczęciem rundy wiosennej udział wzięło 33 potencjalnych zawodników zainteresowanych grą w „A” klasie. Bilans gier kontrolnych to 3 wygrane, 4 remisy i 4 porażki, przy stosunku bramek 27-31. Najwięcej meczy towarzyskich rozegrał: Karol Skowroński – 11, najwięcej bramek zdobył: Paweł Śmigiel – 4, najwięcej asyst – 5, zaliczył również: Paweł Śmigiel. Dotychczasowe ruchy kadrowe w przerwie zimowej wyglądają następująco:

Przybyli ( 5 ): Giełzak Kacper, Goździk Krystian, Pierzchała Marcel, Sawicki Patryk, Wojewódzki Damian.

Ubyli ( 0 ): —–.

SPONSORZY SENIORÓW W SEZONIE 2021/2022…

Sponsorem głównym drużyny seniorów w sezonie 2021/2022 w klasie „A” jest firma PROJEKT-SOLARTECHNIK POLSKA Pana Macieja Marcjanika specjalizująca się w odnawialnych źródłach energii.

Sponsorami technicznymi zespołu są: firma przewozowa – przewóz osób Pana Roberta Chmielewskiego, firma transportowa – spedycyjna F.U.P. Gepar Pana Przemysława Chmielewskiego oraz firma odzieżowa Vertiss – personalizowana odzież sportowa Pani Pauliny Kędziory.

Sponsorem „organizacyjnym” są sami zawodnicy.

Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *