Piłka z Pilicą – UKS Pilica Cup 2021 już w sobotę!

Opublikowane przez ukspilica w dniu

W sobotę (20.02.2021) odbędzie się kolejna z zaplanowanych imprez uświetniających  „2 LATKA UKS PILICA” z cyklu „Piłka z Pilicą” – UKS Pilica Cup 2021. Podopieczni trenera Mariusza Kościstego rozegrają halowy turniej piłki nożnej dla chłopców mniej zaawansowanych piłkarsko w kategorii wiekowej U-13 ( rocznik 2008 i młodsi ) – młodzik D1.

Honorowy patronat nad zawodami objęła Pani Karolina Wesołek, której to firma jest jednocześnie sponsorem głównym turnieju.

TRENINGI PERSONALE

Będą atrakcje dla zawodników, turniejowa rywalizacja oraz nagrody i upominki. Impreza odbędzie się w hali sportowej ZSP nr 2, czyli na popularnym Gastronomiku. Start o godzinie 9.30. Niestety ciekawie zapowiadająca się zabawa zrealizowana będzie bez kibiców, gdyż ze względu na panującą pandemię i związane z nią rządowe obostrzenia sanitarne, wydarzenia sportowe muszą być obecnie organizowane bez udziału publiczności. Pomimo tego niezapomniane piłkarskie emocje dla uczestników gwarantowane!

Poniżej informację organizacyjne oraz regulamin, przepisy gry, harmonogram, tabele i lista uczestników + oświadczenie uczestnika turnieju

PIŁKA Z PILICĄ – UKS PILICA CUP 2021 DLA ROCZNIKA 2008  –  REGULAMIN + INFO

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA TURNIEJU

 

Kategorie: Turniej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *