Wesołych Świąt !

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Zarząd klubu wraz ze sztabem szkoleniowym składa wszystkim zawodnikom, rodzicom, opiekunom, kibicom i sympatykom naszego klubu, a także wszystkim osobom zaangażowany w tomaszowskie środowisko sportowe, najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech czas Bożego Narodzenia będzie dla wszystkich czasem wytchnienia od codzienności, niepewność, wirusów, obostrzeń, zakazów i nakazów. Odpoczywajcie i świętujcie w zdrowiu! Niech zbliżający się Nowy Roku zafunduje nam spokój i same sukcesy w życiu sportowym oraz osobistym! Wspaniałych Świąt i wspaniałego 2021  roku!

Ze sportowym pozdrowieniem

UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI

 

 

Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *