Świąteczne Podsumowanie Roku w grupie rekreacyjnej Trampkarz/Młodzik

Opublikowane przez ukspilica w dniu

W środę (16.12.2020) odbędzie się pierwsza z zaplanowanych imprez uświetniających „2 LATKA UKS PILICA” z cyklu Świąteczne Podsumowanie Roku. Podopieczni trenera Mariusza Kościstego rozegrają wewnętrzny halowy mini turniej piłki nożnej dla chłopców mniej zaawansowanych  „MIKOŁAJ Z PILICĄ” – UKS PILICA CUP 2020 – w kategorii wiekowej U-13 ( rocznik 2007 i młodsi ) – trampkarz C2, młodzik D1, młodzik D2.

Honorowy patronat nad zawodami obieli Państwo Ewa i Krystian Żyłka, a sponsorem głównym turnieju jest firma

 

 

Będą atrakcje dla zawodników, turniejowa rywalizacja oraz nagrody i upominki świąteczne. Impreza odbędzie się w hali sportowej ZSP nr 2, czyli na popularnym Gastronomiku. Start o godzinie 16.30. Niestety ciekawie zapowiadająca się zabawa zrealizowana będzie bez kibiców, gdyż ze względu na panującą pandemię i związane z nią rządowe obostrzenia sanitarne, wydarzenia sportowe muszą być obecnie organizowane bez udziału publiczności. Pomimo tego niezapomniane Piłkarsko – Świąteczne emocje dla chłopców gwarantowane!

Poniżej Regulamin, informację organizacyjne oraz tabela wyników

MIKOŁAJ-Z-PILICĄ-MINI-TURNIEJ-HALOWY TABELA-WYNIKÓW-I-KOŃCOWA-MIKOŁAJ-Z-PILICĄ-MINI-TURNIEJ-HALOWY

Kategorie: Trening

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *