Seniorzy z kompletem punktów

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Kolejne trzy punkty zainkasowali seniorzy UKS Pilicy w meczu wyjazdowym czwartej kolejki sezonu 2020/2021 „A” klasy gr. V – ŁZPN ( klasa A „Piotrków Trybunalski” Grupa 5 ). Podopieczni trenera Mariusza Kościstego na boisku w Białej Rawskiej pokonali miejscowy MGKS Białka 4:0 i póki co mają komplet punktów, ale tylko na wyjazdach. Mecz dość szybko ułożył się po myśli gości, którzy już po 13 minutach gry prowadzili 2:0. W 9 min. wynik meczu na 1:0 otworzył strzałem głową Bartłomiej Idzikowski, po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego Łukasza Lewandowskiego. Natomiast na 2:0 w 13 min. podwyższył płaskim strzałem z 16 m Karol Skowroński ( asysta Kacpra Sobieraja ). Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, ale ich zapał do gry w 54 min. golem na 3:0 wyhamował Dominik Pełka wykorzystując sytuację 1×1 z bramkarzem, po prostopadłym podaniu od Krzysztofa Rajskiego. Wynik spotkania zamknął w 85 min. Łukasz Lewandowski strzelając gola na 4:0 z rzutu karnego, po faulu na Pawle Śmiglu. Pilica wygrała swój trzeci mecz wyjazdowy, więc najwyższy czas, aby zasmakowała wygranej i na własnym podwórku, do czego okazja już w najbliższy weekend.

Skład UKS : Banasiak – Skowroński, Wąsik, Lenarcik, Piechna – Sobieraj, Dula, Rajski, Lewandowski ( kpt. ) – Idzikowski, Tokarski. Na zmiany wchodzili : Pełka, Stańczyk, Odziemek, Śmigiel, Domański.

Sponsorem głównym drużyny seniorów w sezonie 2020/2021 w klasie „A” jest firma PROJEKT-SOLARTECHNIK POLSKA Pana Macieja Marcjanika specjalizująca się w odnawialnych źródłach energii. Sponsorami technicznym zespołu są : firma przewozowa – przewóz osób Pana Roberta Chmielewskiego oraz firma odzieżowa Vertiss – personalizowana odzież sportowa Pani Pauliny Janowskiej. Sponsorem „organizacyjnym” są sami zawodnicy.

Kolejny swój mecz PILICA rozegra 20 września w niedzielę o godzinie 15.00 na boisku OSiR ze sztuczną nawierzchnią przy Lidlu. W piątej kolejce podejmować będzie zespół KS KASZTELAN Żarnów. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej – wstęp wolny – z zachowaniem procedur bezpieczeństwa i przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

 

 

W dniu meczu 12.09.2020 r. sakrament ślubu i przysięgę małżeńska złożyli sobie

Paulina Janowska i Marcin Kędziora – Sponsor Techniczny Naszych Zawodników ( FIRMA VERTISS ) oraz Człowiek Instytucja w Naszym Klubie ( Prezes, Zawodnik, Trener ). Z tej okazji wszyscy Zawodnicy, Rodzice, Zarząd i Trenerzy UKS PILICA Tomaszów Maz. życzą Młodej Parze, aby czerpała samą radość z odkrywania piękna małżeństwa oraz satysfakcji z budowania udanego przymierza dwóch kochających się osób. Dodatkowo w imieniu wszystkich osób związanych z Pilicą, chcemy wam życzyć – prezentów ładnych, smutków żadnych, radości licznych i dzieci ślicznych, uniesień gorących wielu i miłych szelestów w portfelu, a do tego wszystkiego samych sukcesów i zwycięstw !

Kategorie: Mecz ligowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *