Kolejny remis seniorów

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Seniorzy UKS Pilica w meczu szóstej kolejki sezonu 2020/2021 „A” klasy gr. V – ŁZPN ( klasa A „Piotrków Trybunalski” Grupa 5 ), po raz czwarty grali na wyjeździe, jak dotąd odnosząc na obcym terenie same zwycięstwa . Tym razem podopieczni trenera Mariusza Kościstego tylko bezbramkowo zremisowali z zespołem LKS Mniszków. Przeciwnik był jednak bardzo wymagający i postawił trudne warunki gry, czego spodziewano się już przed meczem. Między innymi dlatego w pierwszej odsłonie założeniem była gra z kontry. Pilica kilka razy takowe wyprowadziła, z czego dwie naprawdę groźne, ale bez skutecznego wykończenia. Gospodarze dominowali, byli szybcy i ruchliwi, ale albo nasi obrońcy, albo nasz bramkarz stawali na wysokości zadania, kiedy to próbowali poważniej zagrozić naszej bramce. W drugiej połowie Pilica zagrała odważniej próbując sięgnąć po trzy punkty. Mecz nabrał rumieńców i mógł się podobać, gdyż co chwilę działo się pod jedną i pod drugą bramką lub w ich okolicy, ale na zmianę albo to napastnicy byli nieskuteczni, albo dobrze interweniowały obie defensywy, albo obijane były słupki obu bramek. Zawodnicy Pilicy zrealizowali cel zagrania na „0” z tyłu, gdyż od początku sezonu stracili już za dużo bramek w zupełnie niegroźnych sytuacjach, ale po raz pierwszy nie zdołali strzelić żadnego gola i celu wygranej już nie osiągnęli. Mimo wszystko remis wydaje się być sprawiedliwym rozstrzygnięciem boiskowych wydarzeń w tym meczu.

Skład UKS : Banasiak – Stańczyk, Szymczyk, Kliszewski, Skowroński – Sobieraj, Dula, Rajski, Lewandowski ( kpt. ) – Gulas, Szewczyk. Na zmiany wchodzili : Śmigiel, Tokarski.

 

Sponsorem głównym drużyny seniorów w sezonie 2020/2021 w klasie „A” jest firma PROJEKT-SOLARTECHNIK POLSKA Pana Macieja Marcjanika specjalizująca się w odnawialnych źródłach energii. Sponsorem technicznym zespołu jest firma przewozowa – przewóz osób Pana Roberta Chmielewskiego oraz firma odzieżowa Vertiss – personalizowana odzież sportowa Pani Pauliny Kędziory. Sponsorem „organizacyjnym” są sami zawodnicy.

Kolejny swój mecz PILICA rozegra 4 października w niedzielę o godzinie 15.00 na boisku OSiR ze sztuczną nawierzchnią przy Lidlu. W siódmej kolejce podejmować będzie zespół LKS RELAX Czerniewice. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej – wstęp wolny – z zachowaniem procedur bezpieczeństwa i przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

 

Kategorie: Mecz ligowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *