Obóz Sportowy 2020

Opublikowane przez ukspilica w dniu

OFERTA UKS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI

OBOZU SPORTOWEGO – DLA GRUP PIŁKARSKICH 

WAKACJE 2020

TERMIN: 12.07.-19.07.2020 r. 

KOSZT CAŁKOWITY: 990 zł od osoby 

MIEJSCOWOŚĆ: Burzenin to niewielka miejscowość turystyczna położona w województwie łódzkim, nieopodal Sieradza. Atrakcyjne położenie   na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki pozwala naszym Gościom na delektowanie się niepowtarzalnymi krajobrazami i wspaniałym klimatem. Burzenin przyciąga miłośników wędrówek pieszych, wypraw rowerowych, kajakowych, wędkarstwa oraz grzybobrania. Jednym słowem, to idealne miejsce na wypoczynek w każdej formie.                                                                                                                                   ZAKWATEROWANIE                                                                                                                                                                                    Ośrodek Wypoczynkowy SPORTOWA OSADA położony jest na atrakcyjnym, bardzo dużym, monitorowanym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Nasza baza noclegowa to 324 miejsca w trzech, położonych obok siebie pawilonach, w pokojach 3-osobowych oraz pokojach przechodnich 6-osobowych (2+4, z łóżkiem piętrowym). Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz balkony.                                                                                                                                                                                                     INFRASTRUKTURA SPORTOWO-REKREACYJNA                                                                                                                                               Wielkim atutem naszego obiektu jest różnorodna infrastruktura sportowo-rekreacyjna, pozwalająca na aktywne spędzenie czasu:                                                                                                                                                                                                                                     – PEŁNOWYMIAROWE BOISKO TRAWIASTE DO PIŁKI NOŻNEJ, drenowane z dwiema wbudowanymi dużymi bramkami oraz dwiema mniejszymi, przenośnymi (z atestem), wymiary 75 m x 130 m;                                                                                                           – TRENINGOWE BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ, drenowane, z dwiema wbudowanymi bramkami, wymiary 30 m x 62 m;                                   

– BOISKA SPORTOWE: ogrodzone boisko o wymiarach 18 m x 50 m ze sztuczną nawierzchnią przeznaczone do gry w piłkę nożną, boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 38 m x 28 m do gry w piłkę ręczną lub zamiennie 2 korty tenisowe, trawiaste boisko do gry w badmintona i siatkówkę, boisko do piłki plażowej, stanowiska do koszykówki.       

ZAPEWNIAMY

  • WARUNKI I OBOSTRZENIA W ZAKRESIE SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYM
  • CAŁODOBOWĄ OPIEKĘ PIELĘGNIARKI NA TERENIE OŚRODKA
  • PEŁNE WYŻYWIENIE ( FB ) – śniadanie, obiad z deserem, kolacja – serwowane w jadalni na terenie obiektu
  • 3 TRENINGI DZIENNIE ORAZ MECZE SPARINGOWE
  • PRZEJAZD KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM
  • DODATKOWE UBEZPIECZENIE
  • WODĘ MINERALNĄ NA KAŻDY DZIEŃ OBOZU
  • DODATKOWE ATRAKCJE Z INSTRUKTORAMI:

*BASEN LETNI, STRZELNICA PAINTBALLOWA, MAŁY PAINTBALL, TOR ŁUCZNICZY, STRZELNICA PNEUMATYCZNA, WOJSKOWY TOR PRZESZKÓD, ŚCIANKA WSPINACZKOWA, PARK LINOWY I INNE.

Zapisy do poniedziałku (22.06.2020) u trenera Mariusza Kościstego tel. 502 345 824

Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *