Mała niespodzianka na Dzień Mamy!

Opublikowane przez ukspilica w dniu

KOCHANE MAMY !


W ZWIĄKU Z DZISIEJSZYM WASZYM ŚWIĘTEM MACIE COŚ EXTRA W PREZENCIE

Polecamy Wam ten materiał jako źródło inspiracji lub po prostu z przymrużeniem oka 😉 Na co dzień dbacie przecież o Wasze domy i rodziny, gotujecie, sprzątacie, pracujecie zawodowo, macie setki prozaicznych spraw na głowie…czy jesteście w stanie pokochać grę w piłkę nożną jak Wasze dzieci i w fantastyczny sposób urozmaicić codzienna rutynę?

KOCHANE MAMY !

Wszystkiego dobrego w dniu Waszego święta !  Zdrowia, radości i dużej aktywności także na boisku 🙂                                                                                                                                                  

ŁĄCZY NAS PIŁKA – PIŁKA DLA WSZYSTKICH – INICJATYWY

Mamuśki z boiska. Gra w piłkę odskocznią od obowiązków. 

https://www.youtube.com/watch?v=2O-CtwIGwpM

SERDECZNE POZDROWIENIA DZIŚ RÓWNIEŻ DLA WAS OD TRENERÓW.

P.S. https://www.youtube.com/watch?v=Vo_Hfc3sOdw 

pastedGraphic.png

pastedGraphic_1.png

pastedGraphic_2.png

Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *