Turniej WOŚP dla rodziców!

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Nasz klub otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w turnieju charytatywnym w ramach WOŚP.  Turniej przeznaczony jest dla rodziców zawodników grających w tomaszowskich akademiach.  Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w rozgrywkach prosimy o informację najpóźniej do środy (08.01.2020)
Poniżej treść zaproszenia przekazanego przez trenera Kondrada Wójciaka (TMF Tomaszów Maz.)
„Witam, chcemy włączyć się do 28 Finału WOŚP. Aby połaczyc przyjemne z pożytecznym chcemy zorganizować turniej piłkarski dla rodziców dzieci trenujacych w tomaszowskich akademiach. Mecze zostaną rozegrane w hali przy ul. Sosnowej w najbliższą sobotę (11.01.2020). Wpisowe min. 10zl. Do puszki. Oczywiście całość przeznaczona na konto WOŚP.
Planujemy aby z każdego rocznika/klubu rodzice wystawili przynajmniej 1 zespół, który może liczyć max 10 osób, jeśli będzie więcej chętnych to możemy zgłosić więc niż jeden np. 12 zawodników to 2 zespoły 6 osobowe. „
Kategorie: Turniej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *