Trening pokazowy rocznik 2010/2011 – Ciebłowice Cup 2019

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Już po raz drugi będzie można zobaczyć naszych zawodników podczas Turnieju Ciebłowice Cup 2019. Tak jak w poprzednim roku, podczas zmagań siatkarzy plażowych, nasi chłopcy zaprezentują swoje umiejętności. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć jak wyglądają zajęcia w naszym klubie. Trening pokazowy odbędzie się w najbliższa niedzielę o godz. 14:00 na boisku w Ciebłowicach  (przy drodze Ciebłowice – Spała).  Zachęcamy również wszystkich naszych sympatyków i kibiców do wsparcia naszych piłkarzy 🙂

Turniej Ciebłowice Cup 2019 rozpocznie się w sobotę. Finał natomiast zaplanowany jest na niedzielę.

Poniżej informację dla zawodników:

  • zbiórka zawodników o godz. 13:30 na boisku w Ciebłowicach (przy drodze pomiędzy Ciebłowicami a Spałą)
  • każdy zawodnik musi mieć: strój treningowy (koszulka, spodenki, getry), ochraniacze, wodę
  • na trening powołani są wszyscy zawodnicy – obowiązkowo proszę o potwierdzenie udziału w treningu do czwartku!
Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *