Sobota – Rocznik 2007 gr I mecz ligowy z Lechią Tomaszów

Opublikowane przez ukspilica w dniu

W sobotę (01.06.2019) o godz. 17:00 drużyna Młodzików rozegra dziewiaty mecz ligowy. Na  własnym boisku podejmować będziemy zespół Lechii Tomaszów.

W ostatnim spotkaniu przeciwko Szczerbcowi Wolbórz nasz zespół zremisował 2:2. Brawa dla naszych chłopców za determinacje, bowiem do przerwy przegrywaliśmy 2:0.

„Wszystkie dzieciaki potrzebują trochę pomocy, trochę nadziei i kogoś kto w nie uwierzy”  Magic Johnson

Poniżej informacje dla zawodników:

• zbiórka w sobotę (01.06.2019) o godz. 15:50 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Nowowiejskiej.
  • Sprzęt:komplet meczowy i treningowy,getry meczowe, dres, korki, ochraniacze, odzież termo, woda, owoc/baton energetyczny

Kadra:

1. BIOCH PATRYK