Podsumowanie pracy Orlików (2008 gr. I)

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Podsumowanie 2 tygodniowej pracy rocznika 2008 Grupy 1.

Ogromny wysiłek podczas ferii zakończony fajną grą podczas niedzielnego turnieju mają za sobą chłopcy z rocznika 2008 Grypy 1.

Przepracowaliśmy solidnie 16 jednostek treningowych trwających minimum około 2 godzin każda. Za nami 2 udane turnieje i kilka sparingów. Grupa chłopców w osobach: Juszczak Jakub, Kubacki Hubert, Bracia Papiernikowie , Szczepaniak Franek, Ziółkowski Karol, Wojtasik Tymek i Chmielewski Kacper ze 100% frekwencją. OGROMNE GRATULACJE.

Jesteśmy cały czas w stałym kontakcie z trenerem Grupy 2 Mariuszem Kościstym, dlatego właśnie zaprosiliśmy 4 chłopców w osobach: Ćwiek Michał, Czwartek Oliwier, Przybysz Adam i Jaros Bartek na niedzielny turniej. Bartek nawet nie podjął próby powalczenia o przejście do Grupy 1, natomiast cała pozostała trójka zaprezentowała się naprawdę przyzwoicie…

Na koniec smutna niestety wiadomość!!!

Mateusz Siudziński zostaje od 1 marca przesunięty do Grupy 2. Zdecydowała bardzo niska, ostatnio zwłaszcza, frekwencja na zajęciach i brak zaangażowania w trening w których uczestniczyłeś… Powrót do Grupy 1 jest mocno możliwy i zależy on tylko od Ciebie Mateusz !!!

Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *