Po raz drugi z RAPEM!

Opublikowane przez ukspilica w dniu

W ostatnia niedzielę dwie nasze drużyny rywalizowały w turnieju Zima z Rapem organizowany przez Radomszczańską Akademie Piłkarską. Mimo że ta edycja turnieju skierowana była przede wszystkim do zawodników urodzony w 2007 r., dla niektórych naszych zawodników był to już drugi występ w tym zawodach (wcześniej rywalizował rocznik 2008).

Ideą cyklu turniejów Zima z Rapem było stworzenie możliwość rywalizacji zawodników, którzy są na początku swojej przygody z futbolem. Cieszymy się że nasi zawodnicy mieli okazje uczestniczyć w tym przedsięwzięciu i grać z zawodnikami o zbliżonych umiejętnościach.

Zmagania miały charakter towarzyski związku z tym na tablicy wyników nie wyświetlał się wynik i nie była prowadzona klasyfikacja. W turnieju oprócz dwóch naszych ekip oraz dwóch ekip gospodarzy wzięły udział: Czartoria Ręczno, Szczerbiec Wolbórz, KS Grocholice Bełchatów, GUKS Gorzkowice.

O podsumowanie turnieju poprosiliśmy trenera Mariusza Kościstego:

Turniej Zima z Rapem to fajna przygoda i bogactwo doświadczeń. Były wygrane i przegrane, a na koniec medale dla wszystkich. Strzeliliśmy sporo bramek (Porczyk 9, Misiak 1 Kowalczyk 1) ale jeszcze więcej nie strzelonych w bardzo dogodnych sytuacjach. Największym pechowcem dzisiejszego turnieju został chyba Adam Przybysz, który dwoi się i troił aby strzelić bramkę, ale ta była dla niego dzisiaj zaczarowana. Następnym razem na pewno się uda! Mimo to zasłużył na słowa pochwały gdyż rywalizował  ze starszymi o 2 lata zawodnikami.

Trener podkreślił dobrą postawę wszystkich zawodników oraz rodziców, którzy wyjątkowo licznie stawili się w hali w Radomsku i wpierali swoje pociechy.

Przed naszymi piłkarzami z grup II roczników 2008 i 2007 jeszcze drugi tydzień ferii, w którym będą aktywnie wypoczywać na basenie oraz w hali.

Kategorie: Turniej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *