Nowy podział grup w roczniku 2008

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Po długim dosyć okresie selekcji i wielu burzliwych rozmowach podjęliśmy decyzje, ze na okres około 3 miesięcy do Grupy 2 przesunięty zostaje tylko Michał Ćwiek. W ostatniej chwili uratowali się Chachuła Mateusz i Wnuk Antek. Z Grupy 2 włączeni zostają Chabiera Maciej, Siudziński Mateusz i trenujący już od jakiegoś czasu z Grupa 1 Olejnik Oskar.

Do startu rundy rewanżowej Ligi E1 Orlik skupimy się na kilku aspektach, których dla niżej wymienionych zawodników weryfikacja nastąpi już po około 20 treningach. I tak poprawie musi:

Frekwencja i zaangażowanie w treningu: Chachuła Mateusz, Olejnik Oskar, Owczarczyk Igor, Kubacki Hubert, Papiernik Krzysztof i Bartek, Szczepaniak Franek…

Dieta: Józwik Oliwier, Ziółkowski Karol i Chmielewski Kacper, Kubacki Hubert i Wojtasik Tymek. I tutaj za wzór należy podać przykład Chachuły Mateusza, który naprawdę porządnie z tym sobie poradził !!!

Koncentracja podczas gier kontrolnych i spotkań turniejowych: Kępski Mateusz, Wnuk Antoni, Papiernik Krzysztof.

Praca poza treningiem: Od nowego tygodnia każdemu z zawodników zostanie przydzielona „praca domowa”. Trenerzy zadecydują co jest indywidualnie do poprawy i nad czym musi mocniej popracować każdy zawodnik. Czas na prace w zależności od stopnia przydzielonego zadania określony zostanie dla każdego również indywidualnie. Po tym okresie nastąpi czas weryfikacji realizacji przydzielonych zadań.

Pozostali chłopcy wyżej nie wymienieni powinni czuć się spokojni, aczkolwiek w każdej chwili możemy podjąć decyzję w porozumieniu z Trenerem Mariuszem Kościstym o zmianach osobowych między Grupa 1, a Grupą 2…

Lista osób w Grupie 1 od 07.01.2019 do startu rundy rewanżowej Ligi E1 Orlik.

 1. Chachuła Mateusz
 2. Chmielewski Kacper
 3. Chabiera Maciej
 4. Juszczak Jakub
 5. Józwik Oliwier
 6. Kacprzak Jakub
 7. Kępski Mateusz
 8. Kubacki Hubert
 9. Olejnik Oskar
 10. Owczarczyk Igor
 11. Papiernik Bartłomiej
 12. Papiernik Krzysztof
 13. Siudziński Mateusz
 14. Szczepaniak Franciszek
 15. Wnuk Antoni
 16. Wojtasik Tymoteusz
 17. Ziółkowski Karol
Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *