Startujemy!

Opublikowane przez ukspilica w dniu

Witamy na stronie UKS PILICA!

Uczniowski Klubu Sportowy PILICA to nowopowstały klub piłkarski w Tomaszowie Mazowieckim. Naszym głównym celem jest szkolenie i wychowywanie dzieci poprzez aktywność fizyczną w formie treningów piłkarskich.  Na starcie zaczynamy pracę w trzech kategoriach wiekowych:

  • rocznik 2007
  • rocznik 2008
  • grupa naborowa dla roczników 2011/2012/2013

Chcemy zbudować lokalna społeczność, która stworzy odpowiednie warunki do rozwoju dzieci i młodzieży w naszym mieście. Naszym marzeniem jest zbudowanie bazy treningowej, dzięki której będziemy mieli swoje miejsce do spokojnej zabawy, pracy i rozwoju.  Zapraszamy do zapoznania się  z informacjami na stronie internetowej i kontaktu z nami za pomocą poczty elektronicznej ukspilica@gmail.com oraz telefonicznie pod nr tel. 510 232 641.  Zachęcamy także do śledzenia nas na FB i YT. Wkrótce pojawią się szczegółowe informację o naszej działalności oraz naborach do poszczególnych grup treningowych.

Startujemy z robotą na boisku od sierpnia!

Kategorie: Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *